Aká je to cateringová firma a prečo je dobré využívať jej služby

CateringCateringových firiem stále pribúda a spolu s ich počtom rastie aj záujem o ich služby …

Všetci, ktorí si dneska chcú objednať rodinnú oslavu alebo firemný večierok, si môžu čoraz viac vyberať. Ponuky cateringových spoločností sú dnes schopné okrem noblesných lahôdok a pestrého občerstvenie, pripraviť takmer akúkoľvek akciu „na kľúč“. To znamená, že vyjdú v ústrety Vašim predstavám a zabezpečia Vašu oslavu do najmenších detailov. Postarajú sa o výzdobu interiéru, dekoráciu stolov.

Zapožičia potrebný inventár (stoly, stoličky, riad). Na Vaše želanie budete mať k dispozícii obsluhujúci personál, barmanov, hostesky.

O zábavu sa postarajú umelci prenajatí cez agentúry alebo hudobné telesá. Nie je problém zaradiť do programu diskotéku pre mladšie ročníky, mobilné kasíno, skákací hrad pre deti alebo sprostredkovať zábavu v štýle karaoke.

Cateringové firmy majú široký záber svojich klientov. Od produkčných agentúr, cestovných kancelárií, veľkých firiem, ale aj samotných jednotlivcov.

CATERING si môže dovoliť aj súkromná osoba

V poslednej dobe prieskumy ukazujú, že o menšie súkromné oslavy sa stále vyšší záujem. Nemusíte byť ani milionár, aby ste si podobný luxus mohli dovoliť.

Existuje prevaha cateringových firiem, ktoré sa špecializujú práve na akcie menšieho rozsahu. Štýl a náročnosť akcie sa vždy dá prispôsobiť „peňaženke“ klienta.

Nakoniec sa môže aj stať, že samotné občerstvenie od profesionálov Vás vyjde finančne rovnako alebo aj výhodnejšie, ako keby ste sa lopotili s plnými taškami zo supermarketov a vlastnými silami sa pokúšali vytvoriť bohatý Rautový stôl.

Novodobý CATERING ponúka originálne prostredie a atypické pokrmy

Kvalita občerstvenie sa stále zvyšuje. Rastie záujem o exotickú kuchyňu, zdravšie a vybranejšie lahôdky.

catering,Nie je nič zvláštneho ak si klient objedná nezvyčajné druhy mäsa aj drahé archívne vína. Obľúbené sú aj tematické party v štýle medzinárodných kuchýň. Veľmi obľúbená je mexická, brazílska alebo napríklad francúzska.

Dobrá kuchyňa však dnešnému klientovi často nestačí. Hľadá netypické prostredie, nezvyčajnú atmosféru a show. Ľudia si začínajú dobré jedlo vychutnávať spolu s nevšednými požitkami.

Neobvyklá atmosféra ako doping pre našu fantáziu a zmysly

Ak sa rozhodnete, môžete pre svoju oslavu zvoliť napríklad stredovekú atmosféru.

Oslavu možno okoreniť obsluhou v historických kostýmoch a ponukou typických jedál. Atmosféru dotvoria zapálené lúče, staré remeslá, šermiarske súboje, brušné tanečnice a renesančné melódie.

Kto by odolal napríklad čarovnej Svätojánskej noci pod hviezdami, kde svojím takmer rituálnym tancom a magickou ohňovou show rozvlnia naše zmysly úchvatné tanečnice za horúcimi pochodňami.

Hovoríme si prečo nie, obyčajných večierkov sme sa rovnako už všetci nasýtili. A ak našu fantáziu nasýtim aj inak ako plnými taniermi je to určite cesta tým správnym smerom.

ZDROJ:  www.mojeparty.cz

1 thought on “Aká je to cateringová firma a prečo je dobré využívať jej služby”

  1. ja len, ze solidnych cateringovych firiem je ako safranu 🙂

    dnes sa uz ako cateringova firma chce tvarit hocikto, kto je schopny iba obesit 4 stuzky na stolicku

Comments are closed.