Príprava oslavy / akcie 3 – Akcia na kľúč ako pohodlné riešenie

Nie je už novinkou využiť pre väčšiu akciu koordinátora, alebo sa spoľahnúť na kompletný servis od profesionálov. Aj veľké množstvo jedál spoločností je dnes schopné okrem prípravy noblesných lahôdok a pestrého občerstvenia, zorganizovať takmer akúkoľvek akciu „na kľúč ..“

Čo možno očakávať  od „Akcie na kľúč“
Akcia na kľúč Vám zabezpečí organizátor cateringová spoločnosť Vašej plánovanej akcie. Prvé rokovania s organizátorom prebieha za obojstranného objasnenie Vašich predstáv a finančných limitov. Na základe Vášho záujmu Vám bude vypracovaná ponuka vrátane predbežnej kalkulácie. Bude zahŕňať rozsah služieb, ktoré Vám organizátor „akcie na kľúč“ sprostredkuje a navrhne určitú koncepciu akcie. Záleží len na Vás, či Vás táto ponuka osloví a či sa rozhodnete podpísať zmluvu.

Väčšinou ponuka zahŕňa celkový námet a scenár podujatia, výber lokality, sprostredkovanie jedál a  služieb, zabezpečenie výzdoby, technického servisu, zabezpečenie programu a obstaranie ďalších formalít spojených s konaním akcie. Ďalší priebeh pri zabezpečovaní akcie sa deje za vzájomnej spolupráce s Vami a Vy môžete ovplyvňovať niektoré rozhodnutia a zámery organizátora.

Organizátor „AKCIE NA KĽÚČ“ šetrí Váš čas aj rozpočet
Je samozrejmosťou, že nám tieto firmy vyjdú aj v tejto oblasti v ústrety a prispôsobia sa nášmu rozpočtu, dotvoria naše predstavy a nakoniec zabezpečia Vašu oslavu do sebe menších detailov.

Postarajú sa o výzdobu interiéru, dekoráciu stolov. Zapožičajú potrebný inventár (stoly, stoličky, riad). Na Vaše prianie budete mať k dispozícii obsluhujúci personál, barmanov, hostesky. O zábavu sa postarajú umelci a hudobné telesá prenajatí cez agentúry. Nie je problém zaradiť do programu diskotéku pre mladšie ročníky, mobilné kasíno, skákací hrad pre deti alebo sprostredkovať zábavu v štýle karaoké.

Nemusíte byť ani milionár, aby ste si podobný luxus mohli dovoliť. Štýl a náročnosť akcie sa vždycky dá prispôsobiť „peňaženke“ klienta. Nakoniec sa môže aj stať, že samotné občerstvenie od profesionálov Vás vyjde finančne rovnako alebo aj výhodnejšie, než keby ste sa lopotili s plnými taškami zo supermarketov a vlastnými silami sa pokúšali vytvoriť bohatý rautový stôl. O rozdiele v kvalite prevedenia, netreba ani hovoriť.

ZDROJ:  www.mojeparty.cz