5 thoughts on “Kontakt”

 1. Dobry den prajem,

  vedeli by ste mi zaslat podmienky moznej spoluprace vo forme reklamy?

  Dakujem

  S pozdravom

  Ing.Branislav Bancik

 2. Dobrý deň, zaujímali by ma informácie na tému Welcome drink.
  Aká je jeho úloha, čo sa môže podávať ako welcome drink a ako sa podľa etike presne servíruje. Mám pochybnosť, že to, čo som posledne videla bol veľmi „zľudovelý“ prístup ;o)))
  Ďakujem

  Jana

  1. Dobrý deň, najbežnejší uvítací drink je šampanské respektíve sekt. Odporúčam Prosecco, u nás sa síce podáva zriedkavejšie, ale v zahraničí je veľmi obľúbený a chutí výborne.
   Úlohou tohto uvítacieho „ceremoniálu“ je uvítať sa s hosťami. Ak sa hostia vzájomne nepoznajú, tak tu sa môžu zoznámiť a prehodiť pár slov. Welcome drink je vhodný najmä ak čakáme na večeru viac hostí. Hostia prichádzajú priebežne a pri welcome drinku sa čaká na všetkých ostatných.
   Štýl servírovania je rôzny a závisí od konkrétnej príležitosti a úrovne podujatia.

   Príjemný večer, SpoločenskáEtiketa.sk

 3. Prosím o radu,mám krátke výrazne jasné červené šaty na ramienka koktailové,ktomu malé krátke bolerko bez rukávov a len po lopatky.Čierne vysoké lodičky s otvorenou špicou a malú čiernu kabelku. Aké si mám dať pačuchy-čierne alebo telové???Jedná sa o svadbu.
  Ďakujem

 4. Dobrý deň,
  chápem, že sa to nedá vždy ustrážiť, avšak rada by som upozornila na gramatické a štylistické chyby, ktoré vo Vašich textoch nachádzam hojne.
  Možno je to mojou obsesiou čítať dokonale upravené články, no čitateľ si zaslúži kvalitu textu po všetkých stránkach a navyše mi je niekedy nepríjemné lúštiť význam.

  Ergo, obsah stránky je vynikajúci a môžem len zaželať veľa úspechov aj do budúcnosti.

  S pozdravom,
  Michaela

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *